close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • KONSULAT

 •  

  Witam Państwa serdecznie na stronach internetowych Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej

  w Sydney

   

  Misją Konsulatu jest budowanie pozytywnego wizerunku Polski w Australii. Sprawna obsługa spraw urzędowych (poświadczenia obywatelstwa polskiego, paszporty, sprawy prawne, itd.) oraz prowadzenie wszelkich innych spraw konsularnych są podstawowym elementem tej działalności. Ważną część naszej działalności stanowi współpraca z Polonią australijską w różnych dziedzinach życia społecznego oraz popularyzacja i promocja Polski w Australii.

  Naszym dążeniem jest stałe utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta, aktywny kontakt z Polonią oraz skuteczna promocja Polski. Mam nadzieję, że zawarte na naszych stronach internetowych informacje konsularne i formularze ułatwią Państwu załatwienie spraw. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron, gdyż pozwoli to na ich stopniowe udoskonalanie i wzbogacanie.

  Zapraszam Państwa także serdecznie do współorganizowania razem z Konsulatem wydarzeń z zakresu promocji języka polskiego, kultury i historii Polski, a także naszych osiągnięć naukowych i gospodarczych. 

   

  Regina Jurkowska

  Konsul Generalny 

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: