close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 12 lipca 2019

  Konsulat Generalny RP w Sydney serdecznie zaprasza do odwiedzenia polskiego stoiska narodowego na targach Sydney International Boat Show w dniach 1-5.08.2019 r. w International Convention Centre-Sydney.

  Sydney International Boat Show to jedno z największych morskich wydarzeń biznesowych na półkuli południowej, które służy przedsiębiorcom branży jachtów i łodzi z całego świata nawiązaniu międzynarodowych kontaktów oraz zapoznaniu się z nowinkami w branży.
  Podczas tego wydarzenia Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi zorganizuje polskie stoisko narodowe (stoisko nr. 608A).
  Polskie stoisko narodowe ma na celu promocję polskiego sektora jachtów i łodzi wśród zagranicznych przedsiębiorców. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy niebiorący udziału w targach. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się z swoimi partnerami biznesowymi.

  3 sierpnia br. o godz. 13:00 zorganizowana zostanie konferencja prasowa, podczas której przedstawiciel Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych zaprezentuje informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu jachtów i lodzi. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu jachtów i łodzi oraz uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów jachtów, powiązanych produktów i usług.

   

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska podczas targów Sydney International Boat Show.

   

  Więcej informacji o programie dostępnych jest na: https://yachts.trade.gov.pl/pl/

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: